Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >

Browsing by Author Черненко, О.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я І Ї Є
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
25-May-2022АЛГОРИТМІЗАЦІЯ ТА ПРОГРАМУВАННЯ ТРЕНАЖЕРА З ТЕМИ «ВСТУП У МЕТОД АНАЛІЗУ ІЄРАРХІЙ (МАІ)» ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ ТА ТЕОРІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ»Рага, О. О.; Черненко, О.О.
24-Oct-2018НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З ТЕМИ «МОВИ І ГРАМАТИКИ» ТА ЙОГО ПРОГРАМНА РЕАЛІЗАЦІЯДанник, О. І.; Черненко, О.О.
27-Nov-2019ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ТРЕНАЖЕРА З ТЕМИ «АЛГЕБРА ПРЕДИКАТІВ» ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «МАТЕМАТИЧНА ЛОГІКА»Куркін, В.В.; Черненко, О.О.
22-May-2019ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ТРЕНАЖЕРА З ТЕМИ «НОРМАЛЬНІ АЛГОРИТМИ» ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «ТЕОРІЯ АЛГОРИТМІВ»Гребенюк, Д.С.; Черненко, О.О.
25-May-2022РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНАЖЕРУ З ТЕМИ «АНАЛІЗ І СИНТЕЗ , ДЕКОМПОЗИЦІЯ ТА АГРЕГУВАННЯ В СИСТЕМНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»Кузук, Д.В.; Черненко, О.О.
4-May-2022РОЗРОБКА ЕЛЕМЕНТІВ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНАЖЕРУ З ТЕМИ «РЕКУРСИВНІ ФУНКЦІЇ» АНГЛОМОВНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «ТЕОРІЯ АЛГОРИТМІВ»Бурко, А.О.; Черненко, О.О.
12-Jan-2021РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНАЖЕРУ З ТЕМИ «РЕГУЛЯРНІ МОВИ» ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «ТЕОРІЯ ПРОГРАМУВАННЯ»Черненко, О.О.; Стельнік, А.І.
1-Jun-2022РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНАЖЕРУ З ТЕМИ «ШКАЛИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В СИСТЕМНОМУ АНАЛІЗІ» ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ ТА ТЕОРІЯ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ»Рудницький, А.В.; Черненко, О.О.
28-Mar-2019ТРЕНАЖЕР З ТЕМИ "ЛОГІКА ВИСЛОВЛЮВАНЬ" ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ "МАТЕМАТИЧНА ЛОГІКА" ТА РОЗРОБКА ЙОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯСивокінь, О.Ю.; Черненко, О.О.
Showing results 1 to 9 of 9

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback