Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Підрозділи університету >
Бібліотека університету >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/10666

Название: Особливості застосування інтерактивних технологій при викладанні дисципліни "Організація екскурсійної діяльності"
Авторы: Карпенко, Юрій Вікторович
Карпенко, Ніна Миколаївна
Ключевые слова: інтерактивні технології
Організація екскурсійної діяльності
Issue Date: 2019
Издатель: ПУЕТ
Библиографическое описание: Особливості застосування інтерактивних технологій при викладанні дисципліни "Організація екскурсійної діяльності" [Текст] / Ю. В. Карпенко, Н. М. Карпенко // Якість вищої освіти: компетентнісний підхід у підготовці сучасного фахівця [Текст] : матеріали XLIII Міжнародної науково-методичної конференції (м. Полтава, 14 - 15 листопада 2018 року) / голова орг. комітету О. О. Нестуля. – Полтава : ПУЕТ, 2019. – С. 234–236.
Аннотация: До інтерактивного навчання належать такі навчальні і розвиваючі особистість методи, які побудовані на цілеспрямованій, спеціально організованій груповій діяльності, зворотному зв’язку між усіма учасниками. Інтерактивні технології стимулюють розвиток творчих здібностей у результаті активної спільної навчальної діяльності. Спільна діяльність для студентів необхідна не тільки з метою обміну інформацією, придбання досвіду. Головна мета полягає в тому, що людина «дивиться» на іншу людину як у дзеркало, таким чином, оцінюючи правильність своїх дій. Активність викладача має соціальну значущість, від нього залежить успіх спільної справи. Це школа колективних відносин, що пробуджують у студентів різноманітний спектр переживань, пов’язаних з конкуренцією й лідерством, взаєминами з людьми, рішенням професійних і особистих проблем.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/10666
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Osoblyvosti_zastosuvannia_Karpenko_Karpenko_2019.pdf195,58 kBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback