Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Періодичні видання ПУЕТ >
Науковий Вісник ПУЕТ >
Серія «Економічні Науки» >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/14365

Название: Соціальні функції підприємств та організацій споживчої кооперації
Авторы: Гросул, В. А.
Шимановська-Діанич, Л. М.
Ключевые слова: підприємства
організації
споживча кооперація
управління
соціальні функції
соціально-трудові функції
функції соціального захисту та соціального менеджменту
соціально-комунікативні функції
Дата публикации: 2016
Издатель: ПУЕТ
Библиографическое описание: Гросул, В. А. Соціальні функції підприємств та організацій споживчої кооперації / В. А. Гросул, Л. М. Шимановська-Діанич // Науковий вісник Полтавського університету економіки і торгівлі. Серія "Економічні науки". – 2016. – № 3. – С. 59–69.
Аннотация: Анотація. Мета статті полягає у визначенні сукупності соціальних функцій, які реалізують у своїй діяльності підприємства й організації споживчої кооперації, та їх характеристиці. Методика дослідження. Вирішення поставлених у статті завдань здійснено за допомогою таких загальнонаукових і спеціальних методів дослідження: аналізу та синтезу, систематизації та узагальнення, діалектичного підходу. Результати. Виявлено три групи соціальних функцій споживчої кооперації, які запропоновано визначати у формі можливих і реалізованих дій щодо задоволення соціальних потреб, а саме: соціально-трудові функції; функції соціального захисту та соціального менеджменту; соціально-комунікативні функції. Практична значущість результатів дослідження. У статті обґрунтовано, що реалізація соціальних функцій підприємствами й організаціями споживчої кооперації сприятиме їх розвитку та забезпечуватиме впровадження в діяльність системи споживчої кооперації не тільки особливий "соціальний" спосіб господарської діяльності, а й реалізацію нової парадигми мислення, що поєднує ефективні ринкові механізми із соціальним захистом від негативних наслідків сучасної економіки. Основні наукові положення статті можна використовувати у практиці управління підприємствами й організаціями різних форм власності.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/14365
ISSN: 2409-6873
Располагается в коллекциях:Серія «Економічні Науки»

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
1373-2234-1-PB.pdf815,06 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь