Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій >
Магістерські та дипломні роботи (проекти) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11610

Название: ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ на тему ОПТИМІЗАЦІЯ РОЗМІЩЕННЯ КУЛЬТУР: ПРОГРАМНА РЕАЛІЗАЦІЯ ТРЕНАЖЕРА (МОДЕЛЮВАННЯ ТА РОЗВ’ЯЗУВАННЯ) ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ «ПРОЕКТНЕ НАВЧАННЯ З КУРСУ «МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ»
Авторы: Заможський, Олександр Олександрович
Ключевые слова: ТРЕНАЖЕР
ОПТИМІЗАЦІЯ РОЗМІЩЕННЯ КУЛЬТУР
ПРОЕКТНЕ НАВЧАННЯ З КУРСУ «МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ
SIMULATOR
Дистанційний курс
Issue Date: 19-Jan-2022
Аннотация: Метою роботи є програмна реалізація тренажера з теми «Оптимізація розміщення культур» дистанційного курсу «Проектне навчання з «Методи оптимізації та дослідження операцій», яка навчить студента побудові математичної моделі задачі та розв’язувати задачу з допомогою прикладного пакету програм Microsoft Excel. Об’єктом розробки є програмна реалізація тренажера для дистанційного курсу «Проектне навчання з «Методи оптимізації та дослідження операцій». Предметом розробки є програмно реалізований навчальний тренажер з теми «Оптимізація розміщення культур». Методи, які були використанні при розробці. Для розроблення алгоритму використано метод математичного моделювання для складання математичної моделі задачі «Оптимізація розміщення культур». Також використано Microsoft Excel для розв’язування оптимізаційних задач з допомогою надбудови «Розв’язувач». Для програмної реалізації тренажера використано мову програмування C#. Новизною даної роботи є створення раніше не існуючого навчального тренажера з теми «Оптимізація розміщення культур» дистанційного курсу «Проектне навчання з «Методи оптимізації та дослідження операцій».
Описание: Заможський Олександр Олександрович. ДИПЛОМНА РОБОТА на тему: «ОПТИМІЗАЦІЯ РОЗМІЩЕННЯ КУЛЬТУР: ПРОГРАМНА РЕАЛІЗАЦІЯ ТРЕНАЖЕРА (МОДЕЛЮВАННЯ ТА РОЗВ’ЯЗУВАННЯ) ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ «ПРОЕКТНЕ НАВЧАННЯ З КУРСУ «МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ». Полтава, 2021 р.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11610
Appears in Collections:Магістерські та дипломні роботи (проекти)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Zamozhskiy_Aleksandr_Aleksandrovich-KNm21-1.pdf2,04 MBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback