Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи >
Магістерські та дипломні роботи (проекти) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11800

Название: «Проєкт еко-готелю категорії «****» на 120 місць у Івано-Франківській області з упровадженням інноваційних технологій»
Авторы: Плахтюк, Вікторія Юріївна
Ключевые слова: еко-готель, інноваційні рішення, конкурентоспроможність, безпечні послуги, готельно-ресторанний бізнес, чат-бот, охорона праці.
Issue Date: 21-Dec-2020
Издатель: Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Аннотация: У даному дипломному магістерському проєкті показано необхідність впровадження інноваційних технологій на підприємствах ресторанного та готельного господарства. Розкрито понятійний апарат екологічних інновацій. Розглянуто основні типи еко-інновацій та приклади їх впровадження. Досліджено концептуальні засади функціонування еко-готелю «Green Way» та обґрунтування його внутрішнього середовища. З метою підвищення конкурентних переваг на ринку готельних послуг запропоновано впровадження інноваційної технології «чат-бот», яка має екологічне підґрунтя, оскільки, може зменшити використання паперу на підприємстві. Також встановлено, що приготування страв в ресторані на основі рослинного м’яса «Beyond Meat» як інновації, може залучити додатковий сегмент споживачів. Виконано проєктні рішення груп приміщень еко-готелю. Розроблено виробничу програму ресторану та розраховано кількість місць в ресторані – 110. Відповідно до вимог встановлено кількість поверхів будівлі – 4, та загальну площу – 2592,45 м2. Визначено, що загальна сума чистого прибутку еко-готелю «Green Way», за умови впровадження інноваційних технологій, становитиме 8443,76 тис.грн. Розрахована рентабельність підприємства, що становить - 36,7%. Експертне порівняння показало, що рекомендовані інновацій (чат-бот та рослинне м'ясо «Beyond Meat») здебільшого сприймаються позитивно.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11800
Appears in Collections:Магістерські та дипломні роботи (проекти)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
МАГ_ДИП_Плахтюк_2020.pdf409,21 kBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback