Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи >
Магістерські та дипломні роботи (проекти) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11868

Название: «Моделювання сервісно-виробничого, виробничо-торгівельного процесів готелю категорії «****» на 290 місць у місті Рівно»
Авторы: Сабов, Олег Юрійович
Ключевые слова: моделювання, готельно-ресторанне господарство, готельна послуга, цільовий ринок, автоматизована система керування, функціональні групи приміщень.
Issue Date: 25-Jun-2021
Издатель: Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Аннотация: Проведено теоретичні аспекти досліджуваної проблеми, проаналізовано ринкові можливості готелю й визначено його цільовий сегмент у м. Рівно. Визначено основні можливі конкуренти, постачальники та контактні аудиторії. За результатами досліджень обґрунтовано місце розташування готелю та ситуаційний план, визначено площу земельної ділянки у відповідності до вимог державних будівельних норм, обґрунтовано концептуальні засади закладу, що моделюється, розроблено неймінг готелю та його логотип. Розроблено моделювання сервісно-виробничого процесу, визначено склад, організацію роботи та оснащення приміщень всіх функціональних зон засобу розміщення, розраховано номерний фонд готелю та корисну і загальну площу житлового номера, запропоновано планувальне рішення одного з номерів. Розроблено моделювання сервісно- торговельного процесу закладу ресторанного господарства та змодельовано процес організації та проведення банкету-фуршет з нагоди ювілею фірми на 250 чоловік. Розроблено заходи для створення перспективної моделі засобу розміщення та закладу харчування при ньому, прийняті заходи з охорони праці та безпеки у надзвичайних ситуаціях.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11868
Appears in Collections:Магістерські та дипломні роботи (проекти)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Сабов.pdf573,71 kBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback