Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра української, іноземних мов та перекладу >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/12032

Название: Збірник наукових статей магістрів. Навчально-науковий інститут денної освіти : у 2 ч. – Полтава : ПУЕТ, 2021. – Ч. 1. – 334 с
Ключевые слова: Збірник наукових статей магістрів
Issue Date: 1-Jul-2022
Аннотация: У збірнику представлено результати наукових досліджень магістрів спеці альностей: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Готельно-ресто ранна справа; Харчові технології; Освітні педагогічні науки; Облік і оподат кування; Менеджмент; Інформаційна, бібліотечна та архівна справа; Публічне управління та адміністрування; Комп’ютерні науки; Філологія; Фінанси, банків ська справа та страхування; Економіка; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Товарознавство та експертиза в митній справі; Маркетинг.
Описание: У збірнику представлено результати наукових досліджень магістрів спеці альностей: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Готельно-ресто ранна справа; Харчові технології; Освітні педагогічні науки; Облік і оподат кування; Менеджмент; Інформаційна, бібліотечна та архівна справа; Публічне управління та адміністрування; Комп’ютерні науки; Філологія; Фінанси, банків ська справа та страхування; Економіка; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; Товарознавство та експертиза в митній справі; Маркетинг.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/12032
ISSN: 978-966-184-417-8
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Збірник наукових статей магістрів 2021.pdf2,84 MBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback