Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій >
Статті (ННІДО КНІТ) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/2594

Название: Оцінювання допустимих множин розв’язків комбінаторної транспортної задачі на перестановках, що розв’язується методом гілок і меж
Авторы: Ємець, Олег Олексійович
Парфьонова, Тетяна Олександрівна
Ключевые слова: допустима множина
множина
комбінаторика
комбінаторна транспортна задача
переставлення
метод гілок і меж
Дата публикации: 2010
Издатель: Київ
Аннотация: Ємець О.О. Оцінювання допустимих множин розв’язків комбінаторної транспортної задачі на перестановках, що розв’язується методом гілок і меж / О.О. Ємець, Т.О. Парфьонова // Наукові вісті НТУУ "КПІ". – Київ, 2010. – №1(69). – С.21-27.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/2594
Располагается в коллекциях:Статті (ННІДО КНІТ)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Ємець О.О., Парфьонова Т.О.pdf5,75 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь