Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Інститут економіки, управління та інформаційних технологій >
Кафедра математичного моделювання та соціальної інформатики >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/5476

Название: Оцінки та достатні умови мінімуму сильно опуклої функції при її мінімізації на розміщеннях
Авторы: Ємець, Олег Олексійович
Ємець, Єлизавета Михайлівна
Ключевые слова: умови мінімуму
опукла функція
мінімізація
розміщення
Issue Date: 2000
Издатель: Рівне: РДГУ
Аннотация: Ємець О.О. Оцінки та достатні умови мінімуму сильно опуклої функції при її мінімізації на розміщеннях / О О Ємець, Є.М. Ємець // Волинський математичний вісник. - Рівне: РДГУ. - 2000. - №7. - С.67 –69.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/5476
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Ємець О.О., Ємець Є.М..pdf2,2 MBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback