Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Інститут економіки, управління та інформаційних технологій >
Кафедра математичного моделювання та соціальної інформатики >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/5478

Название: Відсікання в лінійних частково комбінаторних задачах евклідової комбінаторної оптимізації
Авторы: Ємець, Олег Олексійович
Ємець, Єлизавета Михайлівна
Ключевые слова: відсікання
комбінаторна задача
евклідова комбінаторна оптимізація
оптимізація
Issue Date: 2000
Аннотация: Ємец О.O. Відсікання в лінійних частково комбінаторних задачах евклідової комбінаторної оптимізації / О.О Ємец, Є.М Ємец.// Доп. НАН України. - 2000. - №9. – С. 105-109.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/5478
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Ємець О.О., Ємець Є.М..pdf2,84 MBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback