Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Факультет товарознавства, торгівлі та маркетингу >
Кафедра комерційної діяльності та підприємництва >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/6494

Название: Віртуальна реальність національного інформаційно-інноваційного простору
Другие названия: ВИРТУАЛЬНАЯ РЕАЛЬНОСТЬ НАЦИОНАЛЬНОГО ИНФОРМА- ЦИОННО-ИННОВАЦИОННОГО ПРОСТРАНСТВА
VIRTUAL REALITY OF NATIONAL INFORMATIVE-INNOVATIVE SPACE
Авторы: Краус, Катерина Миколаївна
Краус, Наталія Миколаївна
Криворучко, Ольга Сергіївна
Ключевые слова: віртуальна реальність
інноваційний простір
інноваційна Інтернет платформа
On-line ринок інновацій
відкриті інновації
портали інновацій
цифрова платформа
інформаційна інфраструктура
Дата публикации: Апр-2018
Издатель: Мукачівський державний університет
Библиографическое описание: 24. Краус К. М. Віртуальна реальність національного інформаційно-інноваційного простору / К. М. Краус, Н. М. Краус, О. С. Криворучко // Економіка і суспільство. – 2018. – Випус 14. – С. 22–35.
Аннотация: У статті досліджено новітню інформаційно-інноваційну інфраструктуру в мережі Інтернет та визначено її важливу роль у становленні інноваційного типу економіки в Україні. До даної інфраструктури віднесено хакатони, блоги інноваторів, віртуальні бізнес-інкубатори, Інтернет-портали, Локальні інформаційні фонди, віртуальну кадрову агенцію, віртуальні інноваційні хаби. Запропоновано авторське бачення інституціоналізації електронної інноваційної бізнес-платформи України. Авторами висловлено думку про те, що на сьогодні одним із інструментів, що здатний швидко та ефективно ініціювати сприйняття й пошуку інновацій як малими, так і великими бізнес-структурами, є створення on-line співтовариств з питань пошуку та обміну технологіями. Розкрито можливості інноваційної самоідентифікації економіки України в інноваційному глобальному про- сторі та їх взаємовідносини в межах Рамкової програми ЄС з наукових досліджень та інновацій. Наведено приклади успішних інноваційних дизайнерських проектів та продуктів в сфері сільського господарства, в ракето-космічній галузі України, які й формують «інноваційне портрет» країни. Аргументовано, що діяльність електронної інноваційної бізнес-платформи має всі шанси вплинути на зростання частки закордонного фінансування наукових досліджень в Україні та створення науково-дослідних підрозділів ТНК у сприятливих для інноваційної діяльності регіонах країни.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/6494
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Копія статті.pdf423,17 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь