Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу >
Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи >
Магістерські та дипломні роботи (проекти) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/8123

Название: «Проект еко-готелю категорії «****» на 110 місць у селищі Колочава Закарпатської області з упровадженням інноваційних технологій»
Авторы: Волокітіна, Анна Олександрівна
Ключевые слова: еко-готель, конкурентоспроможність, інноваційні технології, технологічне проектування, автоматизована система
Issue Date: 2019
Аннотация: У роботі визначено теоретичні аспекти інновацій у закладах готельно-ресторанного господарства. За результатами досліджень внутрішнього та зовнішнього середовища обгрунтовано концепцію піприємства, що проектується; наведено перелік основних та додаткових послуг, що надаються. Запрогнозовано інноваційну діяльність для еко-готелю. Для раціонального використання енергоресурсів запропоновано впровадження автоматизованої системи керування і моніторингу інженерних систем будівлі і номерів «Smart House»; для вдосконалення діяльності ресторанного господарства – впровадження інноваційної кухонної відеосистеми «Kitchen Display System». Проведене технологічне проектування засобу розміщення Визначені окремі технічні показники проекту та обгрунтовано об’ємно-планувальне рішення будівлі еко-готелю. Сформульовані і обгрунтовані вимоги до планувального, архітектурного, інженерного та технологічного рішень засобу розміщення, його основних параметрів з урахуванням технологічних та містобудівних вимог. Проведено оцінку ефективності впровадження інновацій та визначені основні економічні показники діяльності еко-готелю.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/8123
Appears in Collections:Магістерські та дипломні роботи (проекти)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Диплом Волокітіна А.О..pdf404,97 kBAdobe PDFView/Open

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback