Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра технологій харчових виробництв і ресторанного господарства >
Матеріали конференцій (ННІДО ТХВРГ) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/8156

Название: Вплив побічної продукції олійного виробництва на показники якості кексів
Авторы: Шидакова-Каменюка, Олена Гайдарівна
Рогова, Алла Леонідівна
Самохвалова, Ольга Владимирівна
Касабова, Катерина Рубенівна
Ключевые слова: побічна продукція олійного виробництва
кекси
органолептичні показники
фізико-хімічні показники
збагачення
мінеральні речовини
Дата публикации: 2016
Издатель: ПУЕТ
Библиографическое описание: Шидакова-Каменюка О.Г., Рогова А.Л., Самохвалова О.В., Касабова К.Р. Вплив побічної продукції олійного виробництва на показники якості кексів. Науковий вісник ПУЕТ. Серія технічні науки. №1 (78), 2016. Полтава, 2016. С. 92-100.
Аннотация: Цінним джерелом корисних для організму людини нутрієнтів є побічна продукція олійного виробництва – шроти та жмихи. Перспективним є їх застосування у технологіях продуктів харчування для надання останнім функціональних властивостей. Мета досліджень: наукове обґрунтування та розробка технології кексів з використанням побічної продукції олійного виробництва з нетрадиційних дрібнонасінневих олійних культур – дієтичних добавок «Шрот насіння амаранту», «Шрот насіння льону» і «Шрот насіння гарбуза». Предмет досліджень – мінеральний склад добавок та готових виробів, фізико-хімічні та органолептичні властивості кексів з різним вмістом добавок. Використано стандартні методи визначення вологості, щільності, питомого об’єму та лужності кексів, метод атомно-емісійної спектрографії з фотографічною реєстрацією для визначення мінерального складу добавок і готових виробів. Проаналізовано мінеральний склад добавок. Визначено доцільність їх внесення в технологію кексів на стадії приготування емульсії зі зменшенням рецептурної кількості борошна. Досліджені фізико-хімічні показники кексів з різною концентрацією добавок. Встановлено, що раціональною концентрацією досліджуваної побічної продукції олійного виробництва в рецептурі кексів є 15 % від загальної кількості сировини. Кекси з таким вмістом добавок збагачуються залізом, магнієм, марганцем, кальцієм, міддю, фосфором і цинком.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/8156
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій (ННІДО ТХВРГ)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Шидакова_Рогова_ПУЕТ.doc768,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь